ارون پیکو به اظهارات ادی آلوارز واکنش نشان داد

ارون پیکو ۲۲، که شاید بزرگترین استعداد سازمان بلاتور محسوب شود، امروز با شکست سنگینی روبرو شد. در مسابقات امروز بلاتور ۲۱۴، هنری کورالس به شدت پیکو را در راند اول ناک اوت کرد. پس از اتمام مسابقه، قهرمان سابق سبک وزن یو اف سی و بلاتور ادی آلوارز، در مورد شکست پیکو اظهار نظر کرد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Bellator MMA (@bellatormma)

آلوارز – ” این ورزش بسیار بی رحم است. من طاقت دیدن ناک اوت شدن یک بچه ۲۲ ساله را ندارم. پیکو با وجود سن کم، از قابلیتها و استعداد بالایی برخوردار است. امیدوارم که او قبل از بازگشت به مسابقات، زمان مناسبی برای استراحت کردن در نظر بگیرد. او، بدون در نظر گرفتن نتیجه امروز، آینده درخشانی در انتظار دارد. من هوادار پیکو هستم.

این اشتباهیست که من بارها در دوران حرفه ای خود انجام داده ام. وقتی که حریفی را با ضربه ای گیج میکنید، نبایست که برای تمام کردن او هیجان زده شد. من برای این بی صبری، بارها ناک اوت شده ام. تنها راه یاد گرفتن، انجام دادن این اشتباهات است.”

در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقات، ارون پیکو نیز بی صبری و هیجان زدگی خود را باعث شکست امروز دانست. از پیکو در مورد آمادگی او برای مقابله کردن با بهترین فایتران بلاتور، و همچنین اظهارات “شاه زیرزمینی” ادی آلوارز سوال شد. در جواب، پیکو چنین گفت.

پیکو – چند بار تابحال آلوارز در مسابقاتش ناک اوت شده؟ البته گفته های آلوارز را قبول دارم… نمیدانم، اول باید با تیم و فامیام در این رابطه صحبت کنم. بگذارید که توضیح بدهم – اگر بلاتور برای من حریف ضعیف تری در نظر بگیرد، بعد از مسابقه آنها قبض هنگفتی از بیمارستان دریافت خواهند کرد. چرا که من حریفان ضعیف تر را به شدت مصدوم خواهم کرد.

من هر حریفی که بلاتور به من پیشنهاد کند قبول میکنم، ولی اگر او بی تجربه و در رده بندیها از من پایین تر باشد، ببینید که با چه کار میکنم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.