اسکات کوکر: دیدن کتک خوردن دوستان کار آسانی نیست

آشنایی با اسکات کوکر - نظر رئیس بلاتور درباره کمربند جدید یو اف سی

پرزدیدنت بلاتور اسکات کوکر پس از اتمام فایت اصلی کارت بلاتور ۲۱۴، در مورد فیدور امیلیاننکو گفت:

دیدن کتک خوردن و ناک اوت شدن دوستان آدم کار ساده‌ای نیست.

درمسابقات شنبه شب بلاتور ۲۱۹ فیدور در راند اول بازی در مقابل رایان بیدر ناک اوت شد. بیدر با این برد علاوه بر عنوان قهرمانی نیمه سنگین وزن بلاتور، به عنوان قهرمان سنگین وزن بلاتور نیز شناخته شد. او اولین قهرمان دو وزنه این سازمان به حساب میاید.
در روز‌های پیش فیدور، قهرمان سابق پراید پس از سوالی که در مورد بازنشستگی از او شده بود ابراز دودلی کرد و هر گونه گمانه زنی‌ در مورد آینده خود را به بعد از مسابقه‌اش موکول کرد.
اسکات کوکر در مورد این اسطوره گفت:

این به خود او بستگی دارد (و اشاره‌ای به پایان قرار داد او کرد). به نظرم ما رفاقتی طولانی در این سالها داشتیم. او برای من در استرایک فورس مبارزه میکرد. و فیدور اصلا لازم نیست که دیگر مسابقه‌ای بدهد. او در چشمان من بزرگترین سنگین وزن تاریخ ام ام‌ای است ولی‌ بقیه داستان به خود او بستگی دارد.

فیدور زیر پرچم بلاتور ۴ مسابقه انجام داد که در اولین نبرد خود در ماه جون ۲۰۱۷ توسط مت میتریون ناک اوت شد. در ادامه و در گرند پری از سد حریفان خود یعنی‌ فرانک میر و چیل سانن گذشت. “آخرین امپراطور” در نظر داشت که تاریخچه ورزشی خود را با برد مقابل بیدر تکمیل کند که امر این محقق نشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.