عادل التمیمی – از زیر تیغ مرگ تا قرارداد با بلاتور

یکی از نکات قابل توجه کارت بلاتور ۲۱۴،  اولین مسابقه عادل”کیوکوشین” التمیمی در سازمان بلاتور بود. مبارز عراقی با یک نمایش دیدنی نشان داد که او در خانه جدید خود قصد ماندن دارد، و حریفش را در راند اول از طریق سابمیشن مغلوب کرد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Bellator MMA (@bellatormma)


نکته جالب در سبک بازی التمیمی ۲۹، طرز برخورد او با حریفان است. او تابحال هیچکدام از مسابقات خود را در دست داوران قرار نداده، و برد و باختهای او همگی یا از طریق ناک اوت و یا از طریق سابمیشن رقم خورده. پس از مسابقه دیروز التمیمی گفت: من فقط برای تمام کردن حریفانم در راند اول به میدان میروم (۸ برد و ۵ باخت).

با اینحال این تنها قابلیت های التمیمی در قفس نیست که او را از خیلی ها جدا میکند. او به سختی این موقعیت را به دست آورده. نیروهای آمریکایی در کشور عراق، عادل را حین کشته شدن به دست گروه داعش نجات دادند. لحظاتی پیش از این، او شاهد سربریدن پسرخاله و بهترین دوست خود از این گروه بود.

فیلم مستند “امظای ویژه” داستان کوتاهی از زندگی التمیمی، قبل از آمدن او به کشور آمریکا را نشان میدهد.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.