جواب اسکرن به حبیب: وقتی که با من روبرو شدی، میفهمی که چند عیاره هستم

ستاره جدید یو اف سی که هنوز مسابقه ای در این سازمان انجام نداده، این بار با حبیب نورماگومدوو وارد مجادله شد. بن اسکرن به محض پیوستن به یو اف سی، بهترین ولترویت های این سازمان را به مبارزه طلبید. با اینحال هیچ کدام از چالشهای او به مقصد نرسید و بالاخره رابی لالر برای او در نظر گرفته شد.

هفته پیش حبیب نورماگومدوو در گفتگویی با رادیو سابمیشن درباره اسکرن اظهاراتی کرد. او گفت که اسکرن بجای حرف زدن زیاد،  باید اول عیار خود را در یو اف سی نشان بدهد. اسکرن از طریق اکانت توئیتر خود پیغامی برای قهرمان داغستانی فرستاد، و همچنین مسابقه ای بین آنها پیش بینی کرد.

من همین الان اظهارات حبیب را شنیدم. وقتی که نتوانستی از زیر من بلند شوی، میفهمی که من در چه سطحی هستم. من در نوامبر/اکتبر سال جاری، برای عنوان قهرمانی ۷۵ کیلو با حبیب روبرو خواهم شد (اسکرن معروف به انداختن حریفان خود بر روی تشک، و کنترل مطلق آنها از بالا میباشد).

بن اسکرن در تاریخ ۲ مارس، در کارت یو اف سی ۲۳۵، با قهرمان سابق این وزن رابی لالر به میدان میرود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.