مک گرگور از کمیته ورزشی نوادا تشکر کرد

پس از جریمه ۵۰ هزار دلاری و محرومیت شش ماهه کانر مک گرگور از مسابقات، او از کمیته ورزشی ایالت نوادا تشکر کرد. او در توییتر خود نوشت:

من از کمیته ورزشی نوادا بخاطر صدور حکم عادلانه آنها در مورد اتفاقات آن شب تشکر می‌کنم. قصد من این نبود که آخرین ضربه آن شب را به عمو زاده حریف بزنم. این اتفاق فقط افتاد. برای برگشت به مسابقات روز شماری می‌کنم. از همه شما سپاسگزارم.

 

او بلافاصله صحنه حمله عمو زاده حبیب و جواب متقابل (ضربه) او را در عکس و توییتی منتشر کرد و گفت:

مشت چپ در جواب جب مهاجم. او در تلاش بود که آن نگهبان بزرگی‌ را که در بسیاری از فیلمهاست را به عنوان پناه خود استفاده کند ولی‌ من بوی او را از یک مایلی حس کردم و تلاش او را به فاضلاب کشیدم.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.