تونی فرگوسن حریف بعدی حبیب نورماگومدوو؟

طبق ایجنت حبیب نورماگومدوو، حریف بعدی قهرمان سبک وزن یو اف سی، تونی “ال کوکویی” فرگوسن خواهد بود. علی عبدالعزیز در جواب یک هوادار، نوشت: “تونی نفر بعدیست.”

“تونی – حبیب” نبردیست که هواداران سالها در انتظار دیدنش بوده اند. یو اف سی بارها در صدد برگزاری این فایت بوده، ولی هر ۴ بار، این مسابقه به دلیل مصدومیت یکی از حریفان بهم خورد.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که تونی تنها حریفیست، که قادر به شکست دادن قهرمان داغستانی میباشد. “ال کوکویی” در حال حاظر ۱۱ برد پیاپی در یو اف سی به همراه دارد.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.