دیلاشا در صدد دیداری دوباره با سخودو

در فایت اصلی‌ یو اف سی‌ ۲۳۳ دیلاشا و سخودو به مصاف هم رفتند که آن مسابقه با برد ۳۲ ثانیه‌ای سخودو همراه بود. دیلاشا که قهرمان خروس وزنهای این سازمان میباشد، با کم کردن وزن خود در صدد گرفتن کمربند قهرمانی سخودو در دسته مگس وزن‌ها بود که این اتفاق حاصل نشد. دیلاشا که هنوز خاطرات آن بازی او را خشمگین می‌کند و عملکرد داور آن بازی را زیر سوال برده بر این باور است که او همچنان قادر به ادامه مسابقه بود.

او که دیشب مهمان برنامه پادکست جو روگان (Joe Rogan) بود در مورد مسابقه خود با سخودو گفت:

خیلی‌ سخت بود، هضم آن به دلایل مختلف خیلی‌ سخت بود. جدا عصبانیم می‌کند ولی‌ من ذهنم را درگیر کارهای دیگری می‌کنم و فعال هستم. من به محل تمرین برگشته‌ام و کارهای بیزنسم را انجام میدهم و خودم را تا آنجا که بتوانم مشغول نگه میدارم چون در غیر این صورت با مشتهایم دیوارها را سوراخ می‌کنم.

 

او بر این عقیده است که اتفاقات آن شب اتفاقی بود و در ادامه گفت:

صحبتهایی با دانا وایت شده و امیدوارم که بزودی مسابقه دوم ما برگزار شود. بخاطر اینکه من همین فردا میخواهم مسابقه بدهم. من به مصاف سخودو در هر وزنی که او بخواهد میروم ولی‌ ترجیحم وزن ۵۷ کیلو میباشد بخاطر تمام زحماتی که کشیدم. می‌خواهم نشان دهم که میدانم چه کاری می‌کنم و اینکه آن باخت فقط شانسی‌ بود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.