نظر فردی روچ در مورد آخرین بازی جورج سنت پیر

فردی روچ (Freddie Roach) مربی‌ بوکس جورج سنت پیر (George Saint Pierre) و مانی پاکیاو (Manny Pacquiao) که یکی‌ از بهترین بوکسورهای این دوره به شمار میرود,  امیدوار است که سنت پیر یک مسابقه دیگر و در مقابل کانر مک گرگور به میدان برود.

آخرین مسابقه سنت پیر به نوامبر ۲۰۱۷ برمیگردد جایی‌ که در آن او موفق شد قهرمان میان وزن آن دوره از مسابقات، مایکل بیسپینگ (Michael Bisping) را از طریق سابمیشن شکست بدهد. او البته پس از بدست آوردن عنوان قهرمانی همان ماه کمربند خود را رها کرد.

این مربی‌ در شوتایم “Below The Belt” گفت که بر این باور است که سنت پیر علاقه به انجام تنها یک مسابقه دیگر دارد. وقتی‌ از او در مورد حریف احتمالی‌ سنت پیر صحبت شد او در پاسخ گفت:

پسر ایرلندی، او خیلی‌ حرف میزند. ما جورج را به وزن میرسونیم، او یک رژیم غذایی جدیدی شروع کرده که خیلی‌ خوب پیش میرود. ما میخواستیم نشان دهیم که میتوانیم یک وزن بالا برویم و انجامش دادیم. البته دانا وقتی‌ کمربند را رها کردیم دیوانه شد.

 

کانر که پس از رای دادگاه به شش ماه محرومیت از مسابقه محکوم شده است در صورت همکاری میتواند در ماه آوریل به مسابقات برگردد. شایعاتی در مورد مسابقه‌ای احتمالی‌ بین کانر و سیرونی موجود است ولی‌ چیزی هنوز تایید نشده. پیشتر پرزیدنت یو اف سی‌ دانا وایت احتمال مسابقه‌ای بین کانر و سنت پیر را رد کرد ولی‌ او بارها در گذشته نظرش دستخوش تغیراتی بود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.