یو اف سی فورتالزا – بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

فردا شب یو اف سی میهمان شهر فورتالزا خواهد بود و تعدادی از بهترین مبارزان برزیلی حاظر در یو اف سی در این کارت به چشم میخورند.

مارلون مورائس – رافائل آسونسااو

در یک نبرد سرنوشت ساز، مارلون مورائس و رافائل آسونسااو، برای کسب اولین جایگاه مدعیان خروس وزنها با هم روبرو میشوند. این دومین باریست که این دو حریف برزیلی با یکدیگر روبرو میشوند. مورائس در اولین بازی خود در سازمان یو اف سی با حریف بسیار قدری در آسونسااو روبرو شد، و این مسابقه را از طریق رای جمعی داوران به حریفش واگذار کرد.

با اینحال مورائس ۳ بازی بعد خود را با پیروزی به اتمام رساند و در دو بازی آخر خود حریفانش را به شدت در هم کوبید . ناک اوت آرتیست برزیلی در آخرین نبرد خود، ۲۰ برد متوالی جیمی ریورا را در هم شکست و عددی دیگر به بردهای ناک اوت خود اضافه کرد (۲۱ برد، ۱۰ ناک اوت).

حریف او در این مسابقه یک فایتر باتجربه تمام عیار است. آسونسااو در حال حاظر ۴ برد پیاپی به همراه دارد و آخرین شکست او در مقابل قهرمان این وزن تی. جی. دیلاشا رقم خورد. لازم به ذکر است که او پیش از این، در اولین دیدار خود در مقابل دیلاشا، پیروز از میدان بیرون رفت.

جوزه آلدو – رناتو موئیکانو

اسطوره برزیلی جوزه آلدو با یک حریف پر انگیزه به میدان میرود. رناتو موئیکانو در ۱۴ فایت حرفه ای خود فقط ۱ بار شکست خورده، و این باخت در مقابل برایان اورتگا رقم خورد. او مدت ها به دنبال رویارویی با آلدو بود و بالاخره موفق به بدست آوردن این موقعیت شد. یک برد در مقابل قهرمان سابق یو اف سی، موئیکانو را به اولین مدعی پر وزنهای این سازمان تبدیل خواهد کرد.

پس از ۲ شکست سنگین در مقابل مکس هالووی، جوزه آلدو دوباره به مسیر برد بازگشت و در آخرین بازی خود با یک نمایش دیدنی، جرمی استیفنس را در راند اول مغلوب کرد. با وجود اینکه موئیکانو در سایت های شرط بندی شانس بیشتری برای برد دارد، آلدو کماکان بهترین پر وزن تاریخ یو اف سی محسوب میشود و او شاننس برد بلایی دارد.

دیمیان مایا – لایمن گود

سابمیشن آرتیست برزیلی دیمیان مایا، پس از ۹ ماه دوری از مسابقات با لایمن گود روبرو میشود. مایا این بار فایت راحت تری نسبت به چند حریف قبلی خود دارد. وی در ۳ بازی آخر خود با تایرون وودلی، کوبی کاوینگتون و کامارو عثمان روبرو شد، و در هر سه بازی از طریق رای جوعی داوران بازی را به حریفانش واگذار کرد.

این چهارمین نبرد لایمن گود در یو اف سی میباشد و شانس رویارویی با یکی از پیشکسوتان یو اف سی، موقعیت ایده آلی برای صعود او در رده بندیهاست.

باقی کارت به طور کلی

مبارز آشوری مقیم کشور سوئد دیوید تیمور، با چارلز اولیویرا به میدان میرود. همچنین رویارویی تیاگو آلوز و مکس گریفین در کارت مقدماتی، نبردی دیدنی خواهد شد.

 

کارت اصلی – یکشنبه ۴:۳۰ بامداد به وقت ایران، ساعت ۲:۰۰ به وقت اروپا

Raphael Assuncao vs. Marlon Moraes
Jose Aldo vs. Renato Moicano
Demian Maia vs. Lyman Good
Charles Oliveira vs. David Teymur
Justin Ledet vs. Johnny Walker
Livinha Souza vs. Sarah Frota

کارت مقدماتی – یکشنبه ۲:۰۰ بامداد به وقت ایران، ساعت ۲۳:۰۰ به وقت اروپا

Anthony Hernandez vs. Markus Perez
Mara Romero Borella vs. Taila Santos
Thiago Alves vs. Max Griffin
Junior Albini vs. Jair Rozenstruik
Felipe Dias Colares vs. Geraldo de Freitas Jr
Said Nurmagomedov vs. Ricardo Ramos
Magomed Bibulatov vs. Rogerio Bontorin

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.