استیپه میوچیچ: دنیل کورمیه یک بازی به من بدهکار است

استیپه میوچیچ هنوز در انتظار پاسخ دنیل کورمیه میباشد و بر این باور است که کورمیه مسابقه‌ای به او بدهکار است. این دو در یو اف سی‌ ۲۲۶ به مصاف هم رفتند که کورمیه با برد خورد کمربند قهرمانی سنگین وزن را از آن خود کرد. میوچیچ که پس از باخت خود و از جولای ۲۰۱۸ به میدان نرفته امید دارد که کورمیه قبل از اعلام بازنشستگی خود دیداری دوباره با او داشته باشد.

او در مصاحبه‌ای با سایت‌ام ام‌ ای فایتینگ گفت که ارزش بازی دوباره‌ای در مقابل کورمیه بالاتر از پس گرفتن کمربند قهرمانیست.

وی افزود:

این همه چیز است (مسابقه‌ای دوباره)، چون میدانم که من فایتر بهتری هستم. باور قلبی من این است. من برای چیزی مسابقه میدهم، برای او (اشاره به دخترش). این فقط به خاطر خودم نیست بلکه برای همسرم هم هست. من عاشق این کار هستم، من کاری را انجام میدهم که عاشقش هستم ولی‌ در حال حاضر دلایل بهتری دارم. در مسابقه قبلی‌ حسم این بود که بازی را میبرم. میشه گفت که یک مقدار پلن بازیم را نادیده گرفتم و در همین حین و بین او با مشتی مرا غافلگیر کرد. مشتی که ندیدم. باید بگم که ضربات او به اندازه ضربات انگانو محکم نیستند ولی‌ مشت او به جایی‌ اصابت کرد که کار تمام شد.

 

حال باید دید که سرانجام بازی احتمالی‌ کورمیه و لسنار چه خواهد شد، تا تکلیف میوچیچ مشخص شود.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.