دلیل جدایی آرتم لوبوف از یو اف سی و پیشنهاد بلاتور

“پُتک روسی” آرتم لوبوف در طی گفتگویی با آریل حلوانی و کانال ای اس پی ان در مورد جدایی اش از سازمان یو اف سی صحبت کرد. قبل از هر چیز لوبوف از کارفرمای قبلی خود تشکر کرد و گفت که این سازمان نقش بزرگی در مشهور شدن وی داشته. او همچنین از قبول کردن یو اف سی از فسخ قرار دادش تشکر کرد.

بزرگترین دلیل جدایی آرتم از این سازمان ناکام ماندن او از روبرو شدن با هم تیمی حبیب، زوبیرا توخوکوف بود. پیش از یو اف سی ۲۲۳، تیم حبیب لوبوف را در لابی هتل فایتران دوره کردند و او را مورد حملات لفظی وتهدید قرار دادند. وی حتی یک پس گردنی نه چندان محکم  از حبیب در این رویارویی دریافت کرد. زوبیرا یکی از افرادی بود که در این مجادله نقش داشت.

دلیل این مجادله یک ویدیو به زبان روسی بود که در آن لوبوف از نورماگومدوف به عنوان یک مرغ (ترسو) نام برده بود.

پیش از آخرین بازی لوبوف در یو اف سی، او گفت که تنها هدف او رویارویی با توخوکوف میباشد و برای این فایت او حاظر است دست به هر کاری بزند. حتی جدا شدن از یو اف سی.

پس از اعلام حکم کمیته نوادا در مورد مجازات توخوکوف که ۱ سال محرومیت بود، لوبوف در گفتگوی خود با آریل حلوانی این را یکی از بزرگترین دلایل جدایی اش خواند. وی حتی زوبیرا را به چالش کشید و از او خواست که قرارداد خود را با یو اف سی فسخ کرده، و با او در سازمانی دیگر روبرو شود.

دلیل دیگر لوبوف از فسخ قرارد، درآمد بیشتر بود. آرتم بر این عقیده است که حقوق بالاتری خارج از یو اف سی در انتظار اوست. بلاتور یکی از اولین سازمانهایی بود که برای جذب ستاره روسی اقدام کرد. با اینحال لوبوف گفت که او در قدم اول باید همه پیشنهادات را در نظر بگیرد تا بهترین گزینه را انتخاب کند.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.