پیش بینی دیمیان مایا از مسابقه “وودلی – عثمان” در یو اف سی ۲۳۵

در تاریخ ۲ مارس، تایرون وودلی قهرمان ولتر ویت یو اف سی برای پنجمین بار از کمربند قهرمانی خود دفاع خواهد کرد. وی در یو اف سی ۲۳۵ با یکی از بهترین مدعیان این وزن، کامارو عثمان روبرو میشود.

سابمیشن آرتیست برزیلی دیمیان مایا، که با هر دو حریف پیش از این روبرو شده، در طی گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای جانکی در مورد این دیدار سخن گفت.

“پیش بینی کردن این دیدار خیلی مشکل است. وودلی با چیزهایی که تا بحال نشان داده، بر روی کاغذ حریف برتر این دیدار میباشد.

نمیدانم چرا ولی احساس میکنم که عثمان بالاخره یک روز قهرمان این وزن خواهد شد. این اتفاق شاید در مقابل وودلی، و شاید در طول یک سال آینده رخ دهد. ولی من به دلیل نبردی که با عثمان داشتم، احساس میکنم که او روزی قهرمان میشود.

عثمان در همه زمینه ها مهارت دارد. وی در زمان مناسب تهاجمی بازی میکند، و همچنین میداند که چگونه قوانین مسابقه را به نفعش اعمال کند.”

دیمیان مایا که پیش از دیدارش با وودلی ۷ برد پیاپی در یو اف سی به همراه داشت، در یک نبرد ۵ رانده از قهرمان وودلی شکست خورد. فایت او در مقابل عثمان نیز یک مبارزه ۵ رانده بود، که از طریق رای جمعی داوران با برد عثمان رقم خورد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.