حبیب تمایلی به شرکت کردن در “کمپین علیه زورگویی” ندارد

قهرمان سبک وزن یو اف سی در طی گفتگویی با خبرگزاری اسپورت باکس، پیشنهاد کمیته ورزشی نوادا را در مورد کوتاه کردن محرومیت خود زیر سوال برد. طبق گفته نوادا این محرومیت، در صورت همکاری حبیب و شرکت در ” کمپین علیه زورگویی” به ۶ ماه تبدیل خواهد شد. نورماگومدوف در این مورد اینگونه گفت:

ایالت نوادا جاییست که در آن مواد مخدر، فحشا و قمار مجاز است. بگذارید که آنها روی خودشان کار کنند.

طبق ایجنت حبیب نورماگومدوف، قهرمان داغستانی در آینده قصدی برای اجرای مسابقات خود در شهر لاس وگاس و ایالت نوادا ندارد.

نورماگومدوف در ادامه در مورد مسابقات آینده سبک وزنهای یو اف سی صحبت کرد، و گفت که او عقیده دارد تونی فرگوسون و داستین پوریه میبایست برای کمربند موقتی این وزن با هم روبرو شوند (کمربند اینتریم). و برنده این دیدار در جولای ۲۰۱۹ با او در شهر نیویورک روبرو خواهد شد.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.