رقبای بعدی کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف مشخص شدند

دانا وایت پرزیدنت یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی در مورد مسابقه کانر مک گرگور و دونالد سیرونی صحبت کرد:

دوست دارم که کانر را در تابستان ببینم. هر دوی آنها میخواهند با هم روبرو شوند و سزاوار این مسابقه هستند. کابوی (سیرونی) با هر کسی‌ که ما در مقابلش قرار دادیم بازی کرد. ما هرناندز، آن فایتر کشنده جوان را در مقابل او قرار دادیم و کابوی در مسابقه‌ای که کسی‌ فکر برد او را نمیکرد، آن طور که خواست مسابقه را به اتمام رساند. از آن طرف کانر هم در مقابل همه به میدان رفته. اگر هر دوی آنها میخواند به مصاف هم بروند این اتفاق خواهد افتاد.

 

دانا همچنین در مورد محرومیت حبیب و اظهار نظر او در مورد عدم همکاریش با کمیته ورزشی نوادا چنین گفت:

این صحبتها را می‌شنوم ولی‌ خود حبیب چیزی در این مورد به من نگفته. این صحبتها را در شبکات اجتماعی میشنوم ولی‌ همانطور که گفتم از او چیزی نشنیدم. وقتی‌ با هم صحبت کنیم به یک نتیجه‌ای خواهیم رسید.

 

او در مورد تونی فرگوسن و مسابقه بعدی حبیب گفت:

مسلما این حق تونی است که دیدار بعدی خود را در مقابل حبیب برگزار کند. او رقیب شماره یک او حساب می‌‌آید. در مسابقه بعدی او با حبیب روبرو میشود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.