آدسانیا: من مدعی شماره اول هستم، فایت قهرمانی بعدی از آنِ من است

پس از شکست دادن آندرسون سیلوا در یو اف سی ۲۳۴، اسرائیل آدسانیا در مورد مسابقه بعدی خود صحبت کرد. وی عقیده دارد که شانس بعدی مبارزه قهرمانی از آن اوست، و دلایل خود را چنین شرح داد.

من مدعی شماره اول هستم. من در بازی بعدی، برای کمربند قهرمانی به میدان خواهم رفت. برای من فرقی نمیکند که چه کسی این کمربند را دارد… گفتم فرقی نمیکند به دلیل اینکه کلوین گستلوم را دیشب با یک کمربند دیدم. مطمئن نیستم که چه کسی این کمربند را به او داده بود، یا آن را از کجا کش رفته بود… شانس بعدی از آن من است… من کارم را انجام دادم و خود را به بازی رساندم (منظور آدسانیا غیبت ویتیکر بود).

پیش از مسابقات یو اف سی ۲۳۴، دانا وایت اعلام کرد که برنده بازی آدسانیا – سیلوا، با برنده مسابقه ویتیکر – گستلوم روبرو خواهد شد. ولی مصدومیت ویتیکر همه این برنامه ها را خراب کرد، و ممکن است که گستلوم شانس فایت قهرمانی را از دست داده باشد. وایت دیروز در گفتگویی با خبرگزاری ای اس پی ان گفت که همه چیز بستگی به تاریخ بازگشت ویتیکر دارد.

اگر این مدت زمان این مصدومیت کوتاه باشد، یو اف سی دوباره گستلوم و ویتیکر را رزرو میکند، در غیر این صورت امکان رویارویی آدسانیا و ویتیکر زیاد است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.