آندرسون سیلوا خواهان رویارویی با نیک دیاز در کوریتیبا

قهرمان سابق میان وزن یو اف سی آندرسون سیلوا که در مسابقه امروز خود در مقابل اسرائیل آدسانیا عملکرد خوبی داشت، پس از اتمام مسابقه اعلام کرد که او اشتیاق زیادی برای شرکت کردن در یو اف سی ۲۳۷، در شهر کوریتیبا را دارد.

سیلوا که متولد شهر کوریتیبا در کشور برزیل است، گفت که بهترین گزینه به عنوان حریف بعدی او ، نیک دیاز میباشد.

به عقیده من این مسابقه خیلی جالبی لست. چرا که در آخرین دیدار ما این مسابقه به نو کانتست تبدیل شد. من چند ماه پیش با ایجنت نیک دیاز در این مورد صحبت کردم، و آنها پیشنهاد من را قبول کردند. هنوز چیزی مشخص نشده و اول باید در این مورد با دانا وایت صحبت کرد. با اینحال امیدوارم که در کوریتیبا مسابقه بدهم.

آخرین بازی نیک دیاز ۴ سال پیش در مقابل آندرسون سیلوا رقم خورد، و او این مسابقه را از طریق رای داوران به حریفش واگذار کرد. با اینحال برد سیلوا به دلیل استفاده کردن از مواد نیروزا به نو کانتست تبدیل شد. کمی پس از آن نیک دیاز نیز به دلیل استفاده از ماری جوانا به مدت ۱۸ ماه از مسابقات محروم شد.

بسیاری از ستارگان حال حاظر یو اف سی، به دلیل محبوبیت نیک دیاز در بین هواداران، بارها او را به چالش کشیده اند. تایرون وودلی، مایکل بیسپینگ، کوبی کاوینگتون و گگارد موساسی از جمله کسانی بودند که میخواستند با دیاز روبرو شوند. ولی بنظر میرسد که دیاز اشتیاقی به بازگشت به صحنه مسابقات نداشته باشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.