نظر کریس وایدمن در مورد عملکرد سیلوا و آدسانیا

Chris Weidman undrar,frågandes

پس از دیدارهای دیشب یو اف سی‌ ۲۳۴ کریس وایدمن قهرمان سابق میان وزن یو اف سی‌ نظر خود را در مورد بازی اصلی‌ دیشب گفت. او از عملکرد آدسانیا شگفت زده نشد و در توییتر خود در مورد او نوشت:

آدسانیا بیش از حد بزرگ شده.

 

او اما در مورد آندرسون  سیلوا نظری متفاوت دارد و از اینکه میبیند که او همچنان توانایی‌ اجرا چنین مسابقاتی را در سه راند را دارد خوشنود است. وایدمن گفت:

متاسفانه نتوانستم بازی‌های دیشب را ببینم ولی‌ بازی آندرسون در مقابل آدسانیا را امروز صبح تماشا کردم. فایت خیلی‌ خوبی بود. دیدن عملکرد آندرسون در این سن دیدنی‌ است. آیا او هنوز در حین مسابقه دستان خود را پایین میاورد (گارد)؟؟

 

وایدمن در سال ۲۰۱۳ دو بار در یو اف سی‌ ۱۶۲ و ۱۶۸ به مصاف آندرسون سیلوا رفت که هر دوی آن را با برد پشت سر گذاشت. لازم به ذکر است که او اولین نفری بود که کمربند قهرمانی سیلوا را پس از ۱۰ دفاع پیاپی از او روبود.

پس از بازی‌های دیشب از پرزیدنت یو اف سی‌ دانا وایت در مورد رویارویی این دو در دیداری دوباره و برای سومین بار سوال شد. دانا در جواب گفت که او مسابقه‌ای دوباره را ترتیب خواهد داد اگر این کار معقول باشد ولی‌ کریس وایدمن به نظر نمیرسد که علاقه‌ای به آن داشته باشد که این را میشود از توییت او فهمید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.