کلوین گستلوم: من قهرمان واقعی میان وزن یو اف سی هستم

کمی پیش از شروع مسابقات یو اف سی ۲۳۴، قهرمان میان وزن یو اف سی رابرت ویتیکر، بر اثر مصدومیت مجبور به کناره گیری از مسابقه اش در مقابل گستلوم شد. مدعی میان وزن یو اف سی که از این مساله به شدت ناراضی بود، اظهار کرد که به دلیل کناره گرفتن ویتیکر، او خود را قهرمان واقعی این وزن میداند.

کلوین گستلوم در رویداد دیروز، کمربند طلای دوست خود هنری سخودو را قرض کرده بود و آن را در همه جا به همراه داشت. او در مصاحبات مطبوعاتی، کمربند جدید طلای یو اف سی را بر دوش گرفته بود و اظهار کرد که قهرمان میان وزن یو اف سی میباشد.

گستلوم – این کمربند طلای من است. این کمربند حق من میباشد. منظور من اینست که من خود را به روز مسابقه رساندم، هزاران کیلومتر برای این بازی سفر کردم و سر وزن رسیدم. در دنیای من… در دنیای کشتی… اگر حریفی به هر دلیلی به مسابقه نرسد، او بازنده اعلام خواهد شد. من به این بازی رسیدم ولی ویتیکر خیر، پس بنابراین من قهرمان جدید خواهم بود.

امیدوارم که ویتیکر بزودی بهبود یابد، و پس از آن حاظرم که به او یک شانس فایت قهرمانی بدهم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.