آدسانیا جواب منتقدان را داد

آدسانیا در آخرین بازی خود در یو اف سی‌ ۲۳۴ در مقابل آندرسون سیلوا قرار گرفت و با رای داوران برنده این بازی شناخته شد. پس از آن دیدار بعضی‌ از مبارزان عملکرد او را زیر سوال برده و بر این باور بودند که آدسانیا بدان میزان که مطبوعات او را بزرگ کرده ا‌ند لایق نیست.

این اظهار نظرات با واکنش او همراه بود. آدسانیا که مهمان برنامه ساعت‌ام ام ‌ای ( The MMA Hour) بود در مورد اظهار نظر کریس وایدمن گفت:

کریس وایدمن، اسم من را زیادی بزرگ کردند؟ ولی‌ چرا؟ چون او (وایدمن) سیلوا را آسانتر از من شکست داد؟ جالب است. من هم میتوانم همان چیز را متقابلا به او بگویم. وقتی‌ که من در مسابقه بعدی کمربند قهرمانی را از آن خود کردم همه آنها میتوانند در صف بایستند و آن موقع خواهند فهمید که آیا اسم من بیش از اندازه بزرگ است یا نه. به هر حال این نقطه نظر کریس وایدمن است ولی‌ من اهمیتی به این مسائل نمیدهم. ولی‌ این که اسم من بیش از اندازه بزرگ شده جالب بود.

وی همچنین در مورد صحبتهای پائولو کاستا گفت:

و حالا جوس مانکی (اشاره به کاستا و به کسی‌ که از استروید آنابولیک استفاده می‌کند). مسابقه من با سیلوا یک شطرنج فیزیکی‌ بود در بالاترین سطح مبارزه. بازی بسیار دیدنی‌ بود. از آنطرف شما یکی‌ را مثل پائولو می‌بینید که مانند کیسه بوکس متحرک است. او که با استفاده از مواد نیروزا باد کرده و مشتهای محکمی میزند. ولی‌ آن اشغال را در مقابل من قرار دهید تا او را تست کنم.

اورایا هال با جب‌هایش کار او را سخت کرده بود، اصلا چطور قرار است که او من را با دستهای تی رکس (T-Rex) خود بزند؟ اگر من آن جب‌ها را به او بزنم حرکات و کامبینیشن‌های بعد از آن خیلی‌ فرق خواهند کرد. یکی‌ مثل او میبایستی به مسابقه بعدی خود فکر کند (رومرو).

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.