تفاضای آدسانیا از یو اف سی: کمربند ویتیکر را بگیرید و بین من و گستلوم بگذارید

قهرمان میان وزن یو اف سی رابرت ویتیکر، که قرار بود در یو اف سی ۲۳۴ از عنوان قهرمانی خود در مقابل کلوین گستلوم دفاع کند، به دلیل مصدومیت از ناحیه فتق، از این مسابقه کناره گرفت. به همین دلیل نبرد آندرسون سیلوا و اسرائیل آدسانیا به عنوان فایت اصلی این کارت مشخص شد.

گستلوم پس از مصدومیت حریف خود، کمربند قهرمانی دوست خود هنری سخودو را قرض کرد و در مطبوعات اظهار کرد که او قهرمانی اصلی میان وزنها میباشد. از طرفی دیگر آدسانیا حریف خود را شکست داد، و در حال حاظر خود را مستحق فایت قهرمانی میداند.

هفته گذشته، پرزیدنت یو اف سی دانا وایت اعلام کرد که برنده بازی “ویتیکر – گستلوم” با برنده مسابقه “سیلوا – آدسانیا” روبرو خواهد شد.

به عبارتی دیگر، مصدومیت بد شانس ویتیکر، همه این برنامه ها را خراب کرد. با اینحال آدسانیا در مصاحبه ای با Stuff.co.nz، راه حلی برای کارفرمای خود ارائه داد.

من فکر میکنم که احتمال کمربند موقتی بیشتر باشد. ولی من کمربند موقتی را دوست ندارم، چرا که یو اف سی چپ و راست در حال پخش کردن کمربند موقتی میباشد. بنظر من… گوش کنید (یو اف سی)… کمربند قهرمانی ویتیکر را از او بگیرید، به دلیل اینکه این اولین باری نیست که این اتفاق میافتد (ویتیکر پیش از دفاع از کمربندش در مقابل راکهولد زخمی شد، و رومرو جانشین وی شد).

دوباره میگویم. ویتیکر را لخت کنید، و کمربندش را در یک فایت قهرمانی بین من و گستلوم بگذارید. در این صورت ویتیکر مدعی شماره اول خواهد بود، و وقتی که آماده مسابقه دادن شد میتواند با من دیداری داشته باشد.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.