کین ولاسکز مشتاق نبردی با جان جونز

پس از غیبت طولانی‌ کین ولاسکز از مسابقات یو اف سی‌ او یکشنبه شب در فایت نایت به مصاف انگانو خواهد رفت. ولاسکز قهرمان سابق سنگین وزن در سالهای آخر وقتش را در کنار خانواده و بهبود از مصدومیت خود گذراند.

در حال حاضر دوست نزدیک و صمیمی‌ ولاسکز، دنیل کورمیه قهرمان سنگین وزن میباشد و به همین دلیل وی قصدی برای رویارویی با دوست خود را ندارد. او احتمال مبارزه در وزن ۹۳ کیلو (نیمه سنگین وزن) را در مصاحبه‌ای با خبرگزاری تی‌ام زی اسپرت (TMZ Sport) رد نکرد. از او در مورد علاقه اش به مسابقه‌ای احتمالی‌ و شانس بردن او در مقابل جان جونز سوال شد.

فکر کنم میتوانم او را شکست دهم. به اندازه کافی‌ خوب هستم. جان جونز یک ورزشکار فوق‌العاده است. من تمامی مسابقات او را تماشا کرده‌ام و میدانم که قادر به انجام چه کارهایی است. هم او و هم دیگران مبارزان چالش بزرگی‌ هستند. فکر می‌کنم بتوانم او را شکست دهم. به همین دلیل است که در این ورزش فعال هستم، برای روبرو شدن با بهترینها، تا بهترین باشم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.