کورمیه: برای رویارویی مجدد با من، مسابقه‌ای انجام بده

در آخرین قسمت برنامه ساعت‌ام ام‌ ای دنیل کورمیه در مورد صحبتهای اخیر خود و استیپه میوچیچ صحبت کرد:

من متوجه هستم که استیپه چه حسی دارد بخاطر اینکه من هم دو بار در مقابل جان جونز در همین شرایط قرار گرفتم. با خود میگویید که اگر تنها یک بار دیگر در مقابل او قرار بگیرم او را شکست خواهم داد. میدانم که میتوانم او را شکست دهم و این حس تو را مثل خوره از بین میبرد، مخصوصاً به آن شکلی‌ که استیپه بازی را واگذار کرد. من میتوانم او را درک کنم ولی‌ من چیزی به او بدهکار نیستم. قبلا هم گفتم، او میبایستی استحقاق این را داشته باشد. اگر من در مقابل لسنار قرار نگیرم او (استیپه) شایسته دیداری دوباره است.

من همیشه پای حرفم ایستاده‌ام ولی‌ شما نمیتوانید فقط بگویید که یک مسابقه به من بدهکارید. من نمیخواهم اینجا بنشینم و پشت استیپه صحبت کنم چون او را دوست دارم. فکر می‌کنم انسان خوبیست، پدر فوق‌العاده‌ای است و یکی‌ از خدمتگذاران جامعه ماست. او یک فایتر بزرگ و آدم بزرگیست، ولی اینکه بگویید یک مسابقه به من بدهکار است درست نیست. او میبایستی مسابقه‌ای بدهد و در صورت پیروزی، دیگر نمی‌شود او را نادیده گرفت.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.