احتمال بازنشسته شدن کِین والاسکز در صورت شکست در مقابل اِنگانو

قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی پس از ۳ سال دوری از مسابقات، روز یکشنبه به دیدار فرانسیس انگانو خواهد رفت. در طی گفتگویی با یاهو اسپورتس ولاسکز اظهار کرد که احتمال کناره کشیدن او از ورزش ام ام ای، در صورت شکست خوردن در مقابل فرانسیس زیاد است.

“دلیل من از مسابقه دادن این است که همیشه نفر اول و بهترین باشم. و اگر مانند سابق قادر به رقابت در این سطح نباشم، دیگر مسابقه نخواهم داد. من هنوز احساس میکنم که همان فایتر سابق هستم. احساس میکنم که از گذشته بهتر و قوی تر شده ام.

من البته خود را از آخرین باری که با تراویس براون روبرو شدم، قوی تر احساس میکنم. بدن من در این مدتی که از مسابقات دور بودم کاملا ترمیم یافته.

اعتماد به نفس من بسیار بالا میباشد، و من برای یک برد قاطعانه به میدان خواهم رفت. من از خود انتظار دارم که در بازی فردا عملکرد خیلی خوبی به نمایش بگذارم. اگر عملکرد من غیر قابل قبول باشد، دیگر این کار را ادامه نخواهم داد.”

 

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.