شوچنکو: می‌خواهم از عنوان قهرمانیم دفاع کنم

Valentina-Shevchenko-1024x639

قهرمان مکس وزن بانوان یو اف سی‌ والنتینا شوچنکو قصد دارد هر چه سریع تر از کمربند قهرمانی خود دفاع کند حتی اگر حریف بعدی او جسیکا آی نباشد.

پس از اینکه شوچنکو در یو اف سی‌ ۲۳۱ در دیدار قهرمانی، جوانا یرجیچک را مغلوب خود کرد گفت که می‌خواهد قهرمانی فعال باشد. جسیکا که گفته میشود رقیب بعدی شوچنکو در این وزن می‌باشد آمادگی‌ خود را برای دیدار این دو در یو اف سی‌ ۲۳۸ (۸ جون) اعلام کرد. در آن سو اما تیم شوچنکو تمایلی برای برگزاری آن دیدار در تابستان را ندارند. مدیر برنامهای شوچنکو، راجر آلن (Roger Allen) در مصاحبه‌ای با خبرگزاری‌ام ام‌ ای جانکی خاطر نشان کرد که شوچنکو در هفته‌های بعدی شرایط مسابقه را پیدا می‌کند و ما علاقه‌ای نداریم که او ۴ ماه دور از میادین باشد. به همین دلیل شوچنکو آماده برگزاری مسابقه‌ای با حریفی دیگر است. وی همچنین گفت که یو اف سی‌ قصد داشت که جسیکا آی را برای مسابقات یو اف سی‌ که هفته دیگر در پراگ برگزار خواهند شد را در مقابل شوچنکو قرار دهد که او با توجه به درد دندان خود از این دیدار صرف نظر کرد.

شوچنکو پیشتر اعلام کرده بود که می‌خواهد قهرمانی پرکار باشد و از کمربندش دفاع کند.

این چیزیست که می‌خواهم؛ که از عنوان قهرمانیم دفاع کنم تا آنجا که میسر است.

او در ماه دسامبر گفت:

من سلامتی خود را بدست آوردم. من مصدومیت شدیدی نداشتم. به تمرینات ادامه میدهم و نمیخواهم پس از گرفتن کمربند غیر فعال بمانم. نمیخواهم یک سال بدون مسابقه و فقط با نشان دادن کمربندم به شبکات اجتمایی‌ وقتم را هدر دهم. نه، بدنبال نبرد و هیجان هستم. برای من این مهمتر است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.