فرانسیس انگانو: حق با استیپه میوچیچ است

francis

فرانسیس انگانو یکشنبه شب در یو اف سی‌ فینیکس به مصاف کین ولاسکز میرود. انگانو تا قبل از یو اف سی‌ ۲۲۰ و با ده برد پیاپی هیچ کدام از مسابقاتش را تا آخر وقت به اتمام نرساند و کار تمامی رقبای خود را در راند یک یا دو تمام کرده بود. او اما در یو اف سی‌ ۲۲۰ به ستونی به نام استیپه میوچیچ برخورد کرد و پس از پشت سر گذاشتن پنج راند، بازی را واگذار کرد. او که در شو آریل هلوانی شرکت کرده بود در مورد اصرار میوچیچ به بازی دوباره در مقابل کورمیه گفت:

فکر می‌کنم که استیپه حق دارد که ناراحت باشد. من فکر می‌کنم که حق اوست که مسابقه‌ای دوباره برای قهرمانی در این وزن انجام دهد. او چهار بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد ولی‌ ناگهان کمربند خود را از دست داد. مسابقه‌ای دوباره حق اوست. چرا این اتفاق نمیفتاد، نمیدانم ولی‌ حق با اوست.

او همچنین بر این باور است که در صورت غلبه بر کین ولاسکز حق او دیداری برای عنوان قهرمانی در این وزن است ولی‌ از گفتهای او چنین بنظر می‌رسد که اگر مسابقه‌ قهرمانی به استیپه میوچیچ پیشنهاد شود، او (انگانو) گلایه‌ای از این بابت ندارد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.