ادعای مَکس هالووِی در مورد رویارویی با تونی فرگوسن در یو اف سی ۲۳۶

قهرمان پَر وزن یو اف سی با انتشار یک عکس ابهام آمیز، ادعا کرد که تونی فرگوسن حریف بعدی او در یو اف سی ۲۳۶ خواهد بود. این عکس، ویکیپدیای یو اف سی ۲۳۶ را نشان میداد، که در آن مکس هالووی و تونی فرگوسن، قرار است در تاریخ ۱۳ آوریل برای کمربند موقتی سبک وزنهای یو اف سی، با هم روبرو شوند.

هالووی همراه با این عکس، پیامی نیز به حریف خود اِل کوکوکیی فرستاد.

تونی فرگوسن از آن افرادیست که خالکوبی کمر من را کپی میکند و بعد از آن به من میگوید: من الان خود را “خوشبخت” احساس میکنم.

(اسم مستعار ککس هالووی “خوشبخت” میباشد و او این کلمه را در مصاحبات زیاد استفاده میکند Max “Blessed” Holloway).

رئیس یو اف سی دانا وایت پیش از این اعلام کرد که قهرمانان این سازمان اجازه ندارند مدتی طولانی دور از میدان باشند. و محرومیت حبیب نورماگومدوف که در صورت عدم شرکت کردن در “کمپین علیه زورگویی” ۹ ماه میباشد، گروه سبک وزنهای یو اف سی را تا حدودی راکد کرده است.

به همین دلیل یک فایت قهرمانی موقتی در غیاب نورماگومدوف، بین مدعی شماره اول این وزن تونی فرگوسن، و حریفی برای او زیاد میباشد.

مکس هالووی (۱۲ برد پیاپی) و تونی فرگوسن (۱۱ برد پیاپی) آمار برد بی نظیری در وزن های خود دارند و در صورت به حقیقت پیوستن این مبارزه، ما شاهد یک نبرد فوق العاده خواهیم بود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Tony Ferguson is the type of guy to copy my back tattoo then tell me I’ve just been blessed

Ett inlägg delat av Max Holloway (@blessedmma)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.