دَنیِل کورمیه: من به رفتار حبیب نورماگومدوف افتخار میکنم

دنیل کورمیه، هم تیمی و دوست نزدیک حبیب نورماگومدوف، در طی گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای فایتینگ قهرمان سبک وزن یو اف سی را مورد تحسین قرار داد. کورمیه در رابطه با جریمه حبیب از سوی کمیته ورزشی نوادا، و تصمیم نورماگومدوف از پرداخت کردن جریمه دوستان نزدیکش، صحبت کرد.

به عقیده من عملکرد حبیب، شرافتمندانه ترین کاریست که من تابحال در زندگی شاهدش بوده ام. خیلی کم اتفاق میافتد که شخصی مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار به عنوان جریمه بپردازد، و علاوه بر آن جریمه هم تیمی ها و برادران خود را نیز پرداخت کند.

کمیته ورزشی ایالت نوادا برای عموزاده حبیب، ابوبکر نورماگومدوف و هم تیمی او زوبیرا توخوکوف، نفری مبلغ ۲۵۰۰۰ دلار به عنوان جریمه در نظر گرفت.

قهرمان سنگین وزن یو اف سی در ادامه گفت.

کل جریمه آنها را حبیب به عهده گرفته. محرومیت آنها طولانی تر است؟ حبیب حاظر است که با آنها در انتظار باشد و مسابقه ای انجام ندهد. این شیوه زندگی کردن آنهاست و آنها مانند یک خانواده با هم زندگی میکنند، و این جای قدردانی دارد.

ارزش کمربند قهرمانی برای حبیب، از ارزش دوستانش بیشتر نیست و او حاظر است که حتی کمربند خود را در انتظار محرومیت برادرانش از دست بدهد. من او را تحسین میکنم.

او حبیب حتی گفت که دیگر حاظر به انجام دادن مسابقات خود در لاس وگاس و نوادا نیست. او در عقاید و تصمیمات خود بسیار استوار است. من به او افتخار میکنم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.