پیام شیخ کنگو به رایان بِیدر: کمربندت را تسلیم کن وگرنه ******

پس از شکست دادن قهرمان سابق سنگین وزن (ویتالی میناکوف) در مسابقات بلاتور ۲۱۶، شیخ کنگو پیام تندی برای قهرمان حال حاظر بلاتور فرستاد.

من از عملکرد خود خیلی راضی هستم. من قهرمان سابق بلاتور و بر کسی که تابحال شکست نخورده بود غلبه کردم. بنابراین سوال من این است: کمربند من کجاست؟ شخص دیگری نگهدارنده کمربند من است بیدر . کمربندی که برای رقابتهای “گرند پری” به او دادند، برای نیمه سنگینها (۹۳ کیلو) درست شده بود، نه سنگین وزنها، ۱۲۰ کیلو (منظور شیخ کنگو رقابت های “گرند پری” بود).

بسیاری از کارشناسان عقیده داشتند که شیخ کنگو استحقاق شرکت کردن در رقابت های گرند پری را داشت. با اینحال چندین نفر از شرکت کنندگان این مسابقات از گروه نیمه سنگین بلاتور انتخاب شدند. رایان بیدر، چیل سانن . محمد لاوال.

کنگو و ویتالی میناکوف پیش از این در سال ۲۰۱۴ با هم روبرو شدند، که این بازی با برد میناکوف رقم خورد. ویتالی قهرمان سنگین وزن جدید بلاتور شناخته شد، با اینحال او هرگز از عنوان قهرمانیش دفاع نکرد. در نهایت بلاتور وی را از کمربند قهرمانی لخت کرد، و رایان بیدر پس از بردن رقابت های گرند پری قهرمان جدید بلاتور شد.

شیخ کنگو ۴۳ ساله پس از مسابقه امروز، بخاطر دلایل ذکر شده، بسیار شاکی بنظر میرسید و در کنفرانس خبری پیغامی برای قهرمان بیدر فرستاد.

من کمی خسته و عصبانی هستم. امروز اسکات کوکر رئیس بلاتور اعلام کرد که بازی امروز تعیین کننده مدعی شماره اول بود. ولی ۴ سال پیش وقتی که من زحمت میکشیدم و کارم را انجام میدادم، شانس مبارزه برای کمربند به من داده نشد…

من پیغامی برای بیدر دارم: بیدر، هر جا که هستی گوش کن. یا اینکه کمربند سنگین وزنها را با زبان خوش به من تحویل میدهی، و یا می****

رایان بیدر در حال حاظر قهرمان دو وزن بلاتور میباشد (۹۳ کیلو، و ۱۲۰ کیلو).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.