اِنگانو به دنبال دیداری با کورمیه: از شکست دوستت انتقام بگیر

پس از شکست دادن یکی از بهترین سنگین وزنهای تاریخ یو اف سی، فرانسیس انگانو بر این باور بوده که او گزینه اول برای روبرو شدن با قهرمان کورمیه میباشد. در کنفرانس خبری پس از مسابقات، مبارز سنگین وزن کامرونی پیغامی برای دنیل کورمیه فرستاد.

به عقیده من او (کورمیه) میبایست برای انتقام گرفتن از شکست دوستش با من مقابله کند. من و کورمیه، با توجه به سبک بازیمان، یک فایت دیدنی به نمایش خواهیم گذاشت.

کین ولاسکز و دنیل کورمیه دوستان بسیار نزدیکی هستند، و سالها در تیم ای کی ای زیر نظر خاویر مندز با یکدیگر تمرین کرده اند. دیگر اعضای سرشناس این تیم حبیب نورماگومدوف و لوک راکهولد میباشند.

قهرمان سنگین وزن یو اف سی که در حال حاظر از ناحیه کمر مصدوم است، در انتظار یک نبرد احتمالی در مقابل براک لسنار میباشد. از انگانو سوال شد که در صورت رویارویی شدن کورمیه و لسنار، آیا او حاظر است که دوباره با استیپه میوچیچ به میدان برود؟

من در وحله اول کمربند قهرمانی را میخواهم. اگر استیپه صاحب آن باشد، من حاظر هستم که همین الان با او روبرو شوم. من همیشه گفته ام که مشتاق نبردی دوباره با استیپه هستم، با اینحال، تمرکز من در حال حاظر کورمیه و عنوان قهرمانیست.

و در مورد براک لسنار باید بگویم که او فقط در حرف زدن خوب است و اشتیاقی برای مبارزه کردن ندارد.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av MMAjunkie (@mmajunkiedotcom)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.