واکنش کورمیه به باخت ولاسکز

Daniel-Cormier-arg-1-1024x639

پس از باخت ولاسکز در مسابقات دیشب یو اف سی‌ فینیکس، کورمیه در مصاحبه‌ای با اریل هلوانی گفت که دیدن باخت ولاسکز بسیار سخت بود و در ادامه گفت:

میدانم که او چقدر سخت تمرین کرده بود و میدانم که او همه گونه آماده این مسابقه بود. ولی‌ متاسفانه آن مسابقه بشکل خیلی‌ بدی به اتمام رسید.

او در ادامه گفت:

او (ولاسکز) در کمپ ورزشی آماده بنظر میرسید. او برای این مسابقه آماده بود و حسم این بود که او مسابقه را میبرد. شما اما نمیتوانید همه چیز را کنترل کنید. او از ناحیه زانو مصدوم شد در حالیکه با فایتر قدرتمند و بزرگی‌ مثل انگانو روبرو بود. در آنجا جایی‌ برای اشتباه نیست.

کورمیه در مورد صحبتهای انگانو خطاب به کورمیه و کین ولاسکز گفت:

میدانید هر موقع در چنین شرایطی قرار میگیرد احساسات شما به شما میگوید که برگرد و آن چیزی را که از دست دادی را پس بگیر (در مورد ولاسکز). انگانو اما تقاضای مسابقه‌ای را نکرد. شاید او در آینده این کار را انجام دهد و اگر این اتفاق بیفتد من به نبرد او نمیروم بلکه او را شکست خواهم داد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.