آینده کریس سایبورگ در پرده‌ای از ابهام باقیمانده

Cris-Cyborg-1024x639

آینده قهرمان سابق پر وزن بانوان یو اف سی‌، در پرده‌ای از ابهام باقیمانده است. پس از شکست او در مقابل آماندا نونس و از دست دادن عنوان قهرمانی، این قهرمان افسانه‌ای برزیلی امیدوار است که در ماه می و در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۷ که در کوریتیبای برزیل برگزار میشود، به میدان برود. برای این اتفاق او اما باید قرار داد جدیدی از این سازمان دریافت کند.

مدیر برنامه های او آودی اتر  (Audie Attar) در شو آریل هلوانی در مورد شرایط کریس سایبورک چنین گفت:

امیدوار هستیم که قرار دادی را با یو اف سی‌ امضا کنیم ولی‌ زمان مشخص می‌کند که آیا این امر میسر است یا خیر. ما هنوز چیزی را از آنها دریافت نکرده ایم ولی‌ او (سایبورگ) بسیار مشتاق است که در یو اف سی‌ ۲۳۷ و در شهر خودش به میدان برود. یک سری صحبتها در مورد مسابقه و آینده او بشکل ملایمی داشته ایم. او بسیار مشتاق است که برای یو اف سی‌ به میدان برود.

اتر که در مورد توافق بین سایبورگ و یو اف سی‌ خوشبین است بر این باور است که این قهرمان سابق یکی‌ از محبوبترین مبارزان‌ام ام‌ ای به حساب میاید.

کریس سایبورگ یکی‌ از جذابترین مبارزان ‌ام ام ‌ای میباشد و این یک واقعیت است. حتی در مسابقه آخر خود، او وارد میدان شد و بازی را آنطور که میباید انجام نداد و ضربه‌هایی‌ را دریافت کرد، ولی‌ با این حال ما شاهد صحنه‌های مهیجی بودیم.

کریس سایبورگ قبل از شکست خود در مقابل آماندا نونس، در طول بیش از یک دهه شکستی را متحمل نشده بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.