داستین پوریه به یو اف سی: یا کمربند را در میان بگذارید و یا سر کیسه را شل کنید

مدعی سبک وزن یو اف سی برای بار دوم برای کار فرمای خود خط و نشان کشید. در اواخر ماه ژانویه داستین پوریه یو اف سی را تهدید به کناره گیری از مسابقات کرد. پوریه عقیده دارد که زحمات وی پس از شکست دادن ۳ قهرمان سابق سبک وزن، میبایست با یک فایت قهرمانی همراه باشد.

او دیروز در اکانت توییتر خود سبک وزنهای یو اف سی را به چالش کشید و پیغامی نیز برای یو اف سی فرستاد.

یا کمربند طلا را در میان بگذارید و یا سر کیسه را شل کنید. در غیر این صورت به من زنگ نزنید.

گوش کنید (یو اف سی) فایت بعدی من میبایست در مقابل تونی فرگوسن باشد. اگر او تصمیم بگیرد که در انتظار دیداری با حبیب باشد… آن موقع میبایست مک گرگور و یا مکس هالووی را به من بدهید (در صورت آمدن او به سبک وزنها).

داستین پوریه در ۳ بازی آخر خود از صدر ۳ حریف بسیار قدر عبور کرده و بدون شک او همراه با تونی فرگوسن اصلی ترین مدعیان حال حاظر سبک وزن بشمار میروند. نبردی بین پوریه و فرگوسن بسیار دیدنی خواهد شد.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.