نیک دیاز در نوشته ای در مورد آینده خود صحبت کرد

DA5532DB-04E8-41AE-8DE5-F1214DA977F9

یو اف سی ۱۸۳ که در ژانویه سال ۲۰۱۵ اجرا شد، آخرین باری بود که ما شاهد نیک دیاز در قفس یو اف سی بودیم. دیاز که در این مسابقه در مقابل آندرسون سیلوا قرار گرفت، بازی را از طریق رای جمعی داوران به حریفش واگذار کرد. با اینحال این مسابقه به دلیل استفاده کردن حریفان از مواد غیر مجاز، به “نو کانتست” تبدیل شد (سیلوا: مواد نیروزا – دیاز: ماری جوانا).

مربوط به این خبر

نیک دیاز پیشنهاد آندرسون سیلوا را رد کرد: من فقط میخواهم “پارتی” کنم

دیاز به تازگی در نوشته ای از آینده خود و حریفانی که او را  در این مدت به چالش کشیدند صحبت کرد.

من خود را به عنوان یک الگو نمیدانم. ۳۵ ساله هستم و توصیه من به باقی مبارزان این است که هرگز مجانی مبارزه نکنند، و حقوقی کمتر از ارزششان را نیز قبول نکنند.

این دقیقا کاریست که من خواهم کرد، در صورتی که تصمیم بگیرم با یکی از آنهایی که مرا در این مدت به چالش کشیده اند، و در سطح من نیستند، روبرو شوم. این عقیده من است و بخاطر این از من الگویی نسازید.

اگر به من پیشنهاد فوق العاده ای میشد، اوضاع فرق میکرد. ولی تا زمانی که من پیشنهاد مناسبی دریافت نکنم –

امیدوار هستم که مبارزات من در دنیا تاثیر مثبتی گذاشته باشند. و تا روزی که من به میدان مسابقه برنگردم: نمیخواهم که به کسی صدمه بزنم و فقط میخواهم “پارتی” کنم.

 

Visa det här inlägget på Instagram

I’m no role model, I’m 35 years old, but I definitely wouldn’t advise anybody to take a fight for less than their worth or fight for free. Which is practically what I would be doing at this point in taking a fight with some of these guys that are not on my level. Nor would I be within my moral ethics to even do that aside from you not painting me as a role model. If there was an offer I couldn’t refuse, things would be different. Until they are – I’d like to continue to think I’ve been fighting to make the world a better place, but until I can continue to do that: “I don’t want to hurt nobody, I just want to party.” ???? Cc: @ufc @nick_diaz_academy @natediaz209 @riokid @thefloridaboy @bellatormma @tmz_tv @mmajunkiedotcom @mariolopez @arielhelwani @foursigmatic

Ett inlägg delat av nickdiaz209 (@nickdiaz209)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.