انتقاد میشا تیت از یو اف سی در مورد تدارک ندیدن فایت “حبیب – سنت پیَر”

میشا تیت در طی گفتگویی با پادکست “سیریوس ایکس ام” تصمیم یو اف سی را از تدارک ندیدن مسابقه حبیب نورماگومدوف و جورج سنت پیر، زیر سوال برد. سنت پیر که به غیر از حبیب چالش دیگری برای خود نمیدید، پس از عدم موافقت کردن یو اف سی با این بازی، رسما دستکش هاب خود را آویزان کرد.

قهرمان سابق بانوان خروس وزن یو اف سی در این باره صحبت کرد.

من فکر میکنم که مدیران جدید یو اف سی، بر خلاف ما فقط کوتاه مدت فکر میکنند. ما جورج سنت پیر را به عنوان کسی میشناسیم که با زحمات فراوان و نمایش های خوب در مدتی طولانی، خود را به یکی از بهترین مبارزان دنیا تبدیل کرده است.

ولی بنظر میرسد که مدیران جدید کوچکترین ارزشی برای دوران حرفه ای او قائل نیستند. و این به عقیده من خیلی ماییوس کننده است.

آنها فقط به پول و هدف های کوتاه مدت فکر میکنند، و این اشتباه بزرگیست. آنها حاظر نیستند که نبردی بین دو نفر از بهترین فایترهای دنیا تدارک ببینند. با اینحال حاظرند که براک لسنار و ستاره پر حاشیه فوتبال آمریکایی گِرِگ هاردی را در بزرگترین کارت های خود، قرار بدهند.

آنها بر روی هاردی با کمال بی تجربگی سرمایه گزاری کردند. ولی حاظر نیستند که در یکی از بهترین فایت های دوران مبارزات آزاذ سرمایه گزاری کنند… فایت که هواداران سالیان سال از آن صحبت خواهند کرد.

برادران فرتیتا (لورنزو و فرانک) در سال ۲۰۱۶ سازمان یو اف سی را به مبلغ ۴ میلیار دلار به کمپانی WME-IMG فروختند. با رفتن لورنزو، ما شاهد تصمیمات عجیبی در چند سال اخیر در یو اف سی بوده ایم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.