تایرون وودلی: جورج سنت پیَر ۵ یا ۶ بار پیشنهاد مبارزه با من را رد کرد

تایرون وودلی قهرمان ولتر ویت یو اف سی، سالها به دنبال نبردی با جورج سنت پیَر بوده، و اکنون با بازنشسته شدن جی اس پی، بنظر میرسد که وودلی هرگز به این مبارزه دست نخواهد یافت.

در طی گفتگویی با کانال “تی ام زی” وودلی گفت که او همراه با یو اف سی، بارها تلاش کردند که جورج را برای رقابت متقاعد کنند. ولی هر بار، اسطوره کانادایی پیشنهاد آنها را رد کرد.

من علاقه ام را در مورد روبرو شدن با جورج، با یو اف سی در میان گذاشتم. آنها با جورج تماس گرفتند و او جواب رد داد. او گفت حریفی را میخواهد که کارنامه حرفه ای وی را قوی تر کند. بنظر جورج چه برد چه باخت، این وسط من برنده بودم. چرا که شهرت او ازمن بیشتر بود و این بازی فقط من را معروف تر میکرد و هیچ سودی برای او نداشت.

این همیشه دلیل سنت پیر بود… این اتفاق ۵ یا ۶ بار تکرار شد…

در اوایل به خودم میگفتم که جورج ترسیده… ولی الان با خود فکر میکنم، اگر بجای او بودم، آیا حاظر روبرو شدن با من بودم؟ جورج احتیاجی به این مسابقه ندارد… او با کشتیگیرانی که ایستاده خوب بازی میکنند پیش از این روبرو شده. کسانی مانند جانی هندریکس و جاش کوشِک…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.