هشدار تیاگو سانتوس: درد و رنج شدیدی در انتظار بلاهویچ خواهد بود

تیاگو “ماهِتا (پُتک)” سانتوس، پس از بالا رفتن به وزن ۹۳ کیلو به یکی از مدعیان این وزن تبدیل شده. سانتوس پیش از این در وزن ۸۴ کیلو مبارزه میکرد، ولی پیدا کردن حریف در این وزن، یکی از بزرگترین مشکلات وی بود.

“ماهِتا” در میان وزن های یو اف سی رده بالایی نداشت و حریفانی که در رده بندیها مقام ۱ تا ۱۰ را داشتند، مایل نبودند که جایگاه خود را در مقابل حریف خطرناکی مانند سانتوس به خطر بیاندازند.

سانتوس در یو اف سی سائو پائولو، اولین بازی خود را در وزن ۹۳ کیلو برگزار کرد، و موفق شد که اریک آندرس را در راند سوم از طریق ناک اوت فنی مغلوب کند. بازی بعدی سانتوس در مقابل ناک اوت آرتیست انگلیسی جیمی مانوا بود، که این دیدار نیز با برد سانتوس رقم خورد.

سانتوس در طی گفتگویی با خبرگزاری کمبات در رابطه با دیدارش در مقابل یان بلاهویچ اضهار نظر کرد.

من باید حواسم به بازی بلاهویچ بر روی زمین باشد. او (بلاهویچ) حتما ایستاده هم مبارزه میکند، ولی هدف اصلی او پایین کشیدن من بر روی تشک است، چرا که او فکر میکند که بازیش بر روی زمین از من بهتر است.

من دوست دارم که حریفانم را گوشمالی بدهم و هیچ عجله ای برای ناک اوت کردن آنها ندارم… اگر آنها زود ناک اوت شوند که چه بهتر… در غیر این صورت آنها تا آخر بازی کتک خواهند خورد…

بلاهویچ باید آماده چنین درد و رنجی باشد… یا ناک اوت به مسابقه پایان میدهد، و یا اینکه داور این کار را خواهد کرد…

بدون شک فردا، نبردی دیدنی، بین ۲ نفر از بهترین ۹۳ کیلوهای یو اف سی در انتظار هواداران خواهد بود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.