یان بلاهویچ: یک برد مقابل سانتوس فایت قهرمانی را برای من تضمین میکند

مبارز لهستانی یان بلاهویچ که در حال حاظر ۴ برد پیاپی به همراه دارد، در مورد مسابقه فردا در مقابل تیاگو سانتوس صحبت کرد. بلاهویچ در رده بندیهای وزن ۹۳ کیلو در رده چهارم، و سانتوس در رده هفتم قرار دارند.

بلاهویچ: “به عقیده من… امیدوار هستم که با شکست دادن تیاگو فایت قهرمانی بعدی را برای خود تضمین کنم. در وحله اول تمرکز من روی بازی فردا و تیگو است. “

بلاهویچ که در لهستان زندگی میکند در ادامه گفت که برگزار شدن این مسابقات در شهر پراگ به نفع وی بوده، و او اصلا خود را از مسافرت خسته احساس نمیکند. یان در ادامه افزود:

“من یک فایتر تاکتیکی هستم و برای سانتوس هم تاکتیک خاصی در نظر گرفته ام… ببینیم چطور پیش میرود… من برای یک نبرد ۵ رانده خود را آماده کرده ام… ولی اگر تیاگو از گردنش دفاع نکند، او را خفه خواهم کرد… اگر فکش را به من نشان بدهد، او را ناک اوت خواهم کرد… چرا که من ترجیح میدهم که کمتر از ۲۵ دقیقه مبارزه کنم…”

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.