جان جونز در صدد ۳ تا ۴ دفاع از عنوان قهرمانی در سال

سال ۲۰۱۸ با بازگشت جان جونز در یو اف سی ۲۳۲ تمام شد. با شکست دادن الکساندر گوستافسون، او موفق شد باری دوباره کمربند قهرمانی سبک وزنِ سنگین یو اف سی را به کمر ببندد.

کمی پس از این دیدار یو اف سی اعلام کرد که جانی “بونز” در تاریخ ۲ مارس، در یو اف سی ۲۳۵ با آنتونی اسمیت به میدان میرود.

در طی گفتگویی با ام ام ای جانکی جونز در مورد آینده اش و حریف بعدی خود صحبت کرد:

من همیشه با خود در حال بحث کردن هستم… که ۳ یا ۴ بار سالانه از کمربندم دفاع کنم… هدف من فعال بودن است. معمولا بعد از مسابقات پاهای من خیلی درد میکنند، چرا که من زیاد لگد میزنم.امیدوارم که در مسابقات صدمه نبینم و بتوانم که همیشه فعال باشم.

وقتی که بازی بعدی من اعلام شد، چیز زیادی از حریفم نمیدانستم. ولی پس از کمی بررسی، متوجه شدم که او حریف شایسته ای هست. بنظر همه، اسمیت برای من حریف خیلی راحتیست. با اینحال من او را خیلی جدی میگیرم. او در مسابقلت گذشته نمایش های خوبی داشته و نظر من را به خود جلب کرده است.

هدف من پایان دادن مسابقه، و شکست دادن قاطعانه اسمیت میباشد. من برای حریفم احترام کامل دارم و کاملا آماده هستم. یک چالش خوب همیشه مرا هیجان زده میکند.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.