دلیل مخالفت یو اف سی با فایت “حبیب – سنت پیَر”

در چند ماه اخیر، جورج سنت پیَر و حبیب نورماگومدوف بارها اشتیاق خود را از مسابقه دادن با هم نشان دادند. با اینحال یو اف سی، مخالف این فایت بود. سنت پیَر در گفتگویی با کانال ای اس پی ان در این مورد صحبت کرد.

سنت پیَر – “من دقیقا قبل از بازی حبیب و مک گرگور به فکر مبارزه کردن با حبیب افتادم… ولی متاسفانه بازی همان جوری که میدانید تمام شد (زد و خوردهای بعد از مسابقه)… آنها برنامه های دیگری برای حبیب داشتند و بنظر من این طبیعیست، چرا که او یک ستاره جوان و شکست ناپذیر است… او یک فایتر تمام عیار است و همه میخواهند اولین نفری باشند که او را شکست بدهند. او ترسناک ترین فایتر حال حاظر دنیاست.”

آریل حلوانی – شما هر دو فوق العاده و محبوب هستید. چرا یو اف سی با فایت شما مخالفت کرد؟

سنت پیَر – “من در بیزینس متخصص نیستم ولی فکر کنم که به عقیده آنها (یو اف سی) قرار دادن حبیب در مقابل من که در فکر آخرین بازی حرفه ایم بودم یک ریسک بود. حبیب نماینده مردمی است که از دیگر نقاط دنیا می آیند و در به دلیل مبارزه کردن او در یو اف سی، این سازمان در کشورهای دیگری هم طرفذار پیدا کرده است.

در این ورزش هر کسی میتواند حریفش را در هر لحظه ای شکست بدهد. و یو اف سی میدانست که اگر من برنده شوم، دیگر قصد رقابت نخواهم داشت، و به این دلیل این مبارزه را مانند یک ریسک میدیدند.”

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.