استفان استروو اعلام بازنشستگی کرد

مبارز سنگین وزن هلندی استفان استروو، پس از شکست دادن حریفش در کارت یو اف سی پراگ، اعلام بازنشستگی کرد. او در مسابقه دیشب که آخرین بازی قراردادش با یو اف سی بود، موفق شد مارکوس روخیرو دلیما را از طریق سابمیشن مغلوب کند (arm triangle choke).

استفان “آسمان خراش” استروو: (۳۱ ساله، ۲۹ برد و ۱۱ باخت) (۱۳ برد و ۹ باخت در یو اف سی). لازم به ذکر است که اولین شکست استیپه میوچیچ در یو اف سی در مقابل استروو رقم خورد.

استروو که پیش از دیدار دیشب در برار دلیما ۳ شکست پیاپی به همراه داشت، پس از برد اعلام کرد که این بهترین موقعیت برای خداحافظی است، و او میخواهد با یک برد دوران حرفه ایش را تمام کند. “آسمان خراش” هلندی در مورد بیماری قلبی خود نیز صحبت کرد، و گفت که این بیماری در تصمیم خداحافظی او نقش بزرگی داشت.

استفان پس از برد دیروز از هواداران و تیمش تشکر کرد، و دستکش هایش را در قفس گذاشت.

خیلی از مبارزان دیر بازنشسته میشوند. این موقعیت خیلی خوبیست… من از تصمیم خود ۱۰۰٪ مطمئن نیستم… ملی خیلی ممنون و هواداران… دوستتان دارم…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.