نظر داستین پویریه در مورد انصراف تونی فرگوسن

اواخر هفته‌ای که گذشت دانا وایت در شبکه ‌ای اس پی‌ ان در مورد کمربند موقت سبک وزن‌ها صحبت کرد. در ۱۳ آوریل و در یو اف سی‌ ۲۳۶، داستین پویریه به مصاف مکس هالووی میرود. این در حالیست که تونی فرگوسن شانس روبرو شدن با مکس هالووی را داشت ولی‌ این پیشنهاد را رد کرد.

داستین پویریه در این مورد گفت:

در اصل آنها (یو اف سی‌) به دنبال برگزاری مسابقه‌ای بین این دو بودند و بعد با من تماس گرفتند. نمی‌شود گفت که پلن کاملی بود چون در دقیقه آخر آنها در پی برگزاری این مسابقه بودند. بعد از آن، آنها در تماسی به من گفتند که اگر به هر دلیلی‌ تونی یا مکس به این بازی نرسد تو جانشین آنها خواهی‌ شد. ظاهرا این مسابقه دلخواه تونی در این زمان نبوده یا شاید انصراف او دلیلی‌ دیگر داشته. دقیقا جریان را نمیدانم، سعی‌ کردم متوجه این داستان شوم ولی‌ براستی اهمیتی نمیدهم. امیدوارم همه چیز برای او و خانواده ش خوب پیش برود و او در سلامت کامل باشد ولی‌ این مسابقه فرصتی استثنایی برای من است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.