آنتونی اسمیت: کولبی کاوینگتون مانند یک گربه ترسو می ماند

anthony smith

هفته گذشته ستاره پر حاشیه آمریکایی کولبی کاوینگتون و آنتونی اسمیت در توییتر نسبت به هم اظهاراتی داشتند. کولبی، پیش از این در مصاحبه ای کیفیت مبارزان وزن ۹۳ کیلو را زیر سوال برد و طبق اظهارات او، به دلیل ضعیف بودن این وزن، شخص نا لایقی مانند اسمیت صاحب شانس فایت قهرمانی شده.

اسمیت در آخرین برنامه ساعت ام ام ای در مورد کولبی و اظهارات وی صحبت کرد.

“دلیل اینکه من با او وارد جر و بحث شدم این بود که… یک ماه پیش وقتی که او فایت قهرمانیش را از دست داد، در مصاحبه ای شروع به بد و بیراه گفتن از من شد و سعی کرد که برای دفاع کردن از موقعیت خود، از ارزش های من کم کند – اگر اسمیت این شانس را گرفته، پس چرا من (کولبی) این موقعیت را دریافت نمیکنم.

این دقیقا مثل قضیه لوک راکهولد بود. من از آدمهایی که بدون دلیل از بقیه انتقاد میکنند و مزخرف میگویند، بیزارم… او به قدری به مردم بد و بیراه گفته، که حتی به یاد نمی آورد که چه کسانی از او عصبانی هستند. و این روی رفتار روز مره اش تاثیر گذاشته. او حتی نمیتواند با مبارزان دیگر در هتل تمرین کند، به دلیل اینکه خیلی ها از او ناراضی هستند.

من و کولبی در کارت شیکاگو با حریفانمان مسابقه داشتیم… مربی من در شهر شیکاگو باشگاهی دارد و به دلیل راحت بودن، من پیش از مسابقه ام در آنجا تمرین میکردم… کولبی برای تمرین، و دور بودن از مردم به آنجا آمد… این باشگاه مصافت زیادی با هتل فایتران داشت، و او نمیدانست که مالک این باشگاه مربی یکی از شرکت کنندگان بود (کارت شیکاگو، یو اف سی ۲۲۵).

وقتی که کولبی وارد باشگاه شد… او مانند یک گربه ترسو میماند و از سایه خود میترسید… و آن کولبیِ قلدری که ما در مقابل دوربینها ی مطبوعات میبینیم نبود… ”

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.