نظر ویتیکر در مورد دیدار آدسانیا و گستلوم

در یو اف سی‌ ۲۳۶ آدسانیا در مقابل کلوین گستلوم قرار خواهد گرفت. ویتیکر که عنوان قهرمانی این وزن را به خود اختصاص داده است در شو اریل هلوانی حاضر شد. از او سوال شد که از بین این دو، ترجیحا با کدام فایتر برای دفاع از کمربندش به میدان میرود که او گفت:

فکر می‌کنم که در برابر استایل بازی آدسانیا راحت تر بازی کنم اگر قرار باشد بین این دو یکی‌ را انتخاب کنم. فکر می‌کنم که میتوانم وارد گارد او شده و او را تحت فشار قرار دهم. فکر می‌کنم مسابقه در مقابل گستلوم سخت باشد چون او مبارز سرسختیست با سری محکم، و او حریفانش را تحت فشار قرار میدهد و فکر نمیکنم که آدسانیا این روش بازی را دوست داشته باشد. حدس من این است که او (آدسانیا) در مقابل من سعی‌ می‌کند که با فاصله بازی را دنبال کند که البته من از این کار خوشحال میشوم. ولی‌ من بسیار سریع هستم و با سرعتم حریفان زیادی را شگفت زده کرده ام.

در مورد بازی آخر آدسانیا در مقابل آندرسون سیلوا از او سوال شد:

عملکرد او عادی بود و اگر کسی‌ در آن مسابقه من را تحت تاثیر قرار داد آندرسون سیلوا بود. سیلوا در اوج دوران حرفه‌ای خود نیست و کم کم از میادین فاصله خواهد گرفت. همه این را میتوانند ببینند. و او چنین عملکردی را در مقابل آدسانیا داشت و من راند دوم را به او میدادم. مرا اشتباه متوجه نشوید، آدسانیا فایتر بسیار خوبی‌ است، من فقط فکر می‌کنم که او با تحریک و گزافه پردازی سعی‌ در ایجاد چیزی است که وجود ندارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.