کامارو عثمان: برگ برنده من مقابل وودلی دل و جراتم است

یکی از دیدنی ترین مبارزات کارت یو اف سی ۲۳۵، دیدار تایرون وودلی و کامارو عثمان میباشد. این پنجمین باریست که وودلی برای دفاع کردن از عنوان قهرمانی خود به میدان میرود، و این بار “کابوس نیجریه ای” حریف اوست.

کامارو عثمان در گفتگویی با پادکست سیریوس ایکس ام در مورد بازی روز یکشنبه، و برتری های خود نسبت به تایرون وودلی صحبت کرد.

وودلی تابحال با کسی که دل و جرات مرا داشته باشد روبرو نشده… او حریف سر سخت و دشواریست. با اینحال ما متفاوت هستیم… دل و جرات ما هم متفاوت است…

درسته، ما تابحال با هم تمرین نکرده ایم ولی من این چیزها را حس میکنم… این را وقتی که در حضور او بودم احساس کردم. او شاید دل و جراتش در چیزهای دیگر از من بهتر باشد، ولی نه در مبارزه کردن.

من هیچ وقت تسلیم نمیشوم ولی پیش از این شاهد تسلیم بودن وودلی بوده ام.

عثمان در ادامه توضیح داد که بنظر او، نفس و کاردیوی وودلی برخلاف عقیده دیگران، خیلی خوب است. این فقط دل و جرات مبارزان است که باعث برد و باخت آنها میشود. وی افزود که ۹۰٪  یک مسابقه، کنترل کردن و مدیریت کردن ذهن میباشد.

مطالب مربوط به این خبر

تایرون وودلی: تا وقتی که من قهرمان هستم، عثمان و تیل این عنوان را بدست نخواهند آورد

وودلی به عثمان: تا جایی که به خاطر دارم من هم آفریقایی هستم

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.