ادی آلوارز: مک گرگور توانایی‌ غلبه بر استایل حبیب را ندارد

در اکتبر ۲۰۱۸ و در یکی‌ از پر بیننده‌ترین مسابقات تاریخ‌ام ام‌ ای حبیب نورماگومدوف موفق شد که در راند ۴ و از طریق سابمیشن کانر مک گرگور را شکست دهد و از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

ادی آلوارز قهرمان پیشین سبک وزن یو اف سی‌ که کمربند خود را در مقابل کانر مک گرگور در ماه نوامبر ۲۰۱۶ از دست داده بود در مصاحبه‌ای با تی‌ام زی در مورد این دو صحبت کرد. او در مورد اینکه آیا روزی کانر موفق به شکست حبیب خواهد شد چنین گفت:

نه، مک گرگور هیچگاه حبیب را شکست نخواهد داد. این به دلیل استایل بازی اوست. استایل او (کانر) نمی‌تواند در مدتی‌ کوتاه بر استایل بازی حبیب غلبه کند. حبیب استایلی دارد که او را شکست میدهد. فقط همین. او (حبیب) به آن شکلی‌ که می‌خواهد با او به روی تشک درگیر میشود. استایلها بازی، تعیین کننده هستند. او (کانر) در مقابل استایل حبیب موفق نمی‌شود. این شدنی نیست.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.