ادی آلوارز: مک گرگور توانایی‌ غلبه بر استایل حبیب را ندارد

در اکتبر ۲۰۱۸ و در یکی‌ از پر بیننده‌ترین مسابقات تاریخ‌ام ام‌ ای حبیب نورماگومدوف موفق شد که در راند ۴ و از طریق سابمیشن کانر مک گرگور را شکست دهد و از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

ادی آلوارز قهرمان پیشین سبک وزن یو اف سی‌ که کمربند خود را در مقابل کانر مک گرگور در ماه نوامبر ۲۰۱۶ از دست داده بود در مصاحبه‌ای با تی‌ام زی در مورد این دو صحبت کرد. او در مورد اینکه آیا روزی کانر موفق به شکست حبیب خواهد شد چنین گفت:

نه، مک گرگور هیچگاه حبیب را شکست نخواهد داد. این به دلیل استایل بازی اوست. استایل او (کانر) نمی‌تواند در مدتی‌ کوتاه بر استایل بازی حبیب غلبه کند. حبیب استایلی دارد که او را شکست میدهد. فقط همین. او (حبیب) به آن شکلی‌ که می‌خواهد با او به روی تشک درگیر میشود. استایلها بازی، تعیین کننده هستند. او (کانر) در مقابل استایل حبیب موفق نمی‌شود. این شدنی نیست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.