دلایل تایرون وودلی در مورد بهترین ولتر ویت دوران یو اف سی

بسیاری از هواداران و کارشناسان مبارزات آزاد، جورج سنت پیَر را به عنوان بهترین ولترویت( ۷۷ کیلو) تاریخ ورزش ام ام ای میدانند. با اینحال قهرمان حاظر ولتر ویت یو اف سی عقیده دیگری دارد. تایرون وودلی در مصاحبات مطبوعاتی یو اف سی ۲۳۵ در مورد بازنشسته شدن سنت پیَر، سخن گفت.

خبر بازنشستگی سنت پیَر مرا متعجب نکرد… بلکه در افکار من جی اس پی پس از مبارزه اش مقابل بیسپینگ بازنشسته شده بود… او مدت زیادی پس از آخرین مسابقه اش دور از میادین بود… و قبل از بازی بسپینگ نیز ۴ سال فایتی انجام نداد.

من امید مبارزه با او را وقتی که با بیسپینگ روبرو شد (در میان وزن ۸۴ کیلو)، کاملا از دست دادم. او بارها پیشنهاد رویارویی با من را رد کرد. این نشان دهنده این بود که او کارش در وزن ولترویت یو اف سی تمام شده بود…

من حاظر بودم که بهتر بودنم را در مبارزه ای با سنت پیَر به نمایش بگذارم. من برای او احترام قائل هستم و او استحقاق این احترام را دارد. ولی در واقعیت، من بهترین ولترویت دوران مبارزات آزاد خواهم شد. تغییرات زیادی در این ورزش ایجاد شده، و حریفان حال حاظر از قبلا خیلی بهتر شده اند.

بهترین و سخت ترین گروه مبارزات آزاد ولترویت است، و من قهرمان این گروه هستم. حریفانی که من با آنها سر وکار دارم، هیچ کدام از قهرمانان سابق روبرو نشدند… نه جی اس پی، نه مت هیوجز و نه باقی قهرمانان…”

جی اس پی در دوران قهرمانیش ۹ با از کمربندش دفاع کرد، و تایرون وودلی با ۴ دفاع به دنبال شکستن رکورد سنت پیَر میباشد. او روز یکشنبه در کارت یو اف سی ۲۳۵ با کامارو عثمان روبرو خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.