لوک راکهولد به دنبال حریف در وزن ۹۳ کیلو

قهرمان سابق میان وزن یو اف سی، قصد دارد که هر چه زودتر در وزن ۹۳ کیلو شوع به فعالیت کند (سبک وزنِ سنگین). راکهولد پیش از این بارها تمایل خود را به مبارزه کردن در این وزن نشان داده است.

طبق گزارشی از برِت اوکاموتو، راکهولد به دنبال حریف در وزن “لایت هوی ویت” یو اف سی میباشد.

به من گفته شده که لوک راکهولد در ماه مه – ژوئن قصد مبارزه کردن دارد. او به دنبال حریفانی که در رده بالای این وزن هستند، میباشد. حریفی که سریع ترین راه را برای رساندن او به فایت قهرمانی، هموار کند.

به عقیده من با یک برد، راکهولد شانس زیادی برای فایت قهرمانی بعدی داشته باشد.

تیاگو سانتوس یکی از مدعیان اصلی وزن ۹۳ کیلوست و لزومی برای روبرو شدن با راکهولد ندارد. راکهولد سانتوس را در چند روز گذشته به چالش کشید، ولی احتمال این مسابقه بسیار کم میباشد. الکساندر گوستافسون و کوری آندرسون که در حال حاظر بدون حریف میباشند، حریفان احتمالی راکهولد خواهند بود.

بازنده دیدار “جونز – اسمیت”، و یا برنده دیدار “دامینیک رِیِس – ولکان اوزدمیر” نیز میتوانند رقبای بعدی راکهولد باشند. این بستگی به مصدومیت ها و تصمیمات یو اف سی در این مورد باشد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.