علاقه برایان اورتگا برای مبارزه با جوزه آلدو برای کسب عنوان قهرمانی

برایان اورتگا پس از شکست سخت خود در مقابل مکس هالووی در یو اف سی‌ ۲۳۱، بر این باور است که شرایط بازی برای فایت قهرمانی دسته پر وزن را دارد. این بار او اما درصدد اجرای مسابقه‌ای با جوزه آلدو مباشد. او که با خبرگزاری‌ام ام‌ ای فایتینگ مصاحبه‌ای انجام داده بود، با توجه به تغییر وزن مکس هالووی از پر به سبک وزن و نبود قهرمانی در این وزن گفت:

این تنها مسابقه‌ای است که برای هر دو ما عاقلانه است. هر دو ما در اوج هستیم، ما هر دو اصلی‌‌ترین رقبای این وزن به شمار میرویم. میشود گفت که ما تمامی مبارزان این وزن را شکست میدهیم، شاید به غیر از تازه وارد‌ها و این مسابقه معقول به نظر می‌رسد.

این بازی است که هواداران مشتاق دیدارش هستند و چیز مشترکی که ما با هم داریم این است که هر دو ما در مقابل مکس هالووی شکست خورده ایم. مسابقه در مقابل او (آلدو) بسیار رضایت بخش خواهد بود و در آنجا ثابت می‌کنیم که چه کسی‌ برای دیدار قهرمانی به میدان برود و اگر مکس تصمیم داشته باشد که در ادامه در سبک وزن فعالیت کند، این مسابقه برای تعیین کردن عنوان قهرمانی باشد.

پس از این که مکس هالووی در پر وزن تمامی حریفان خود را در هم کوبید با تغییر وزن خود به سبک وزن، در یو اف سی‌ ۲۳۶ با داستین پویریه روبرو خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.