جان جونز: من میبایستی بازنده احتمالی‌ مقابل آنتونی اسمیت باشم

تنها چند ساعت به بازی جان جونس در مقابل آنتونی اسمیت باقی‌ مانده که اکثر سایت‌های شرط بندی دنیا احتمال برد جان جونز را به مراتب بیشتر از آنتونی اسمیت میدانند. جونز در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای فایتینگ اما خلاف این نظر را دارد:

به نظر این که بگویند که او از پیش بازنده این دیدار است حرف چرندیست. در اصل اگر قرار باشد که کسی‌ از پیش بازنده باشد این من هستم. او سابقه بازی در ۷۰ مسابقه را دارد، ۳۰ بازی در دوران آماتور و ۴۰ بازی به صورت حرفه ای. ۷۰ بازی او در مقابل ۲۵ بازی من.

دیگران بر این باور هستند که من مثل آب خوردن این بازی را میبرم ولی‌ این را بگویم که خود را برای مبارزه با یک حیوان وحشی (Beast) آماده کرده ام. از نظر ذهنی‌ آمده جنگ سختی (Dogfight) در مقابل او هستم، من برای دیداری مثل جونز گوستافسون ۱ آمده هستم. از نظر روانی‌ آمده چنین فایتی هستم. چه اتفاقی می‌‌افتاد؟ نمیدانم، حتی فکر نمیکنم مسابقه این شکلی‌ پیش برود ولی‌ این چیزیست که خودم را برایش آماده کرده ام.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.