یو اف سی ۲۳۵ – بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

یو اف سی امشب با یکی از عظیم ترین کارت های سال میهمان شهر لاس وگاس خواهد بود. این کارت شامل ۲ فایت قهرمانی و چندین مبارزه مهم در رده های مختلف میباشد.

جان جونز، ۳۱ ساله (۲۳ برد و یک باخت) – آنتونی اسمیت، ۳۰ ساله (۳۱ برد و ۱۳ باخت)

جان جونز، با ثبات ترین قهرمان یو اف سی، که مدعیان وزن ۹۳ کیلو را سالها یکی پس از دیگری از سر راه خود برداشته است. او تابحال ۸ بار از کمربند قهرمانی خود دفاع کرده، و اگر حاشیه ها و محرومیت های او را نادیده گرفت، جونز پس از قهرمان شدن ۱۱ بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده است. بسیاری از هواداران و کارشناسان او را به عنوان بهترین مبارز دوران ام ام ای میشناسند.

پس از بالا رفتن به وزن ۹۳ کیلو و شکست دادن ۳ حریف قدر، آنتونی اسمیت به مدعی اصلی این وزن تبدیل شد و یو اف سی وی را به عنوان حریف بعدی جونز در نظر گرفت. با وجود برتری جونز روی کاغذ، اسمیت عقیده دارد که حریفش را در این دیدار مغلوب خواهد کرد.

مطالب مربوط:
آنتونی اسمیت در فکر قهرمانی: همه مرا به چشم قربانی بعدی جونز میبینند
نظر مربی‌ جان جونز در مورد آنتونی اسمیت

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

تایرون وودلی، ۳۶ ساله (۱۹ برد، ۳ باخت و یک مساوی) – کامارو عثمان، ۳۱ ساله (۱۴ برد و یک باخت)

پس از شکست دادن رابی لالر و قهرمان شدن در دسته ولتر ویت یو اف سی، تایرون وودلی تابحال ۴ بار از عنوان قهرمانیش دفاع کرده است. این بار او با حریفی قدر روبرو میشود. کامارو عثمان پس از پیوستن به یو اف سی کماکان بدون شکست بوده، با اینحال وودلی بدون شک سخت ترین حریف، در دوران ورزشی او خواهد بود.

مطالب مربوط:
تایرون وودلی: تا وقتی که من قهرمان هستم، عثمان و تیل این عنوان را بدست نخواهند آورد
کامارو عثمان: برگ برنده من مقابل وودلی دل و جراتم است
کامارو عثمان و تایرون وودلی در درگیری توئیتری

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)


باقی کارت بطور کلی

پس از حدود یک سال دوری از مسابقات، رابی لالر امشب در مقابل یک حریف بدون شکست روبرو میشود. بن اسکرن پیش از این اظهارات زیادی نسبت به حریفان خود داشته و خیلی ها را به چالش کشیده. آیا او میتواند مانند دورانش در بلاتور و وان چمپیونشیپ به راحتی حریفانش را مغلوب کند؟ او امشب در اولین بازی خود مقابل قهرمان سابق ولتر ویت یو اف سی  به میدان میرود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

کودی گاربرندت قهرمان سابق خروس وزن، پس از ۲ شکست پیاپی مقابل تی جی دیلاشا به مصاف پدرو مونیوز میرود. مونیوز که ۲ برد پیاپی به همراه دارد، با شکست دادن کودی میتواند خود را به یکی از مدعیان این وزن تبدیل کند.

مبارز دیدنی داغستانی زبیت مگومدشریپوف محمد شریفوف با یک حریف سر سخت سر و کار دارد. جرمی استیفنس ۱۹ ناک اوت در کارنامه دارد، و در این بازی برای انتقام از آخرین شکستش در مقابل جوزه آلدو به میدان ویرود. پس از دیدارش با آلدو، استیفنس فقط یک بازی از فایت قهرمانی فاصله داشت.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

جِرِمی استیفِنس: پس از مسابقه ام با ژوزه آلدو در فکر خودکشی بودم

ستاره جدید برزیلی جانی واکر نیز در این کارت شرکت میکند. واکر شاید در مراسم رویارویی و وزن کشی در حال رقصیدن و خندیدن باشد، ولی در قفس یکی از خوفناک ترین مبارزان وزن ۹۳ کیلوست. حریف او در این بازی میشا سیرکونوف خواهد بود.

کارت اصلی یکشنبه: ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران. ساعت ۴:۰۰ صبح به وقت اروپا

 • Jon Jones vs. Anthony Smith TITLE FIGHT
 • Tyron Woodley vs. Kamaru Usman TITLE FIGHT
 • Ben Askren vs. Robbie Lawler
 • Tecia Torres vs. Zhang Weili
 • Cody Garbrandt vs. Pedro Munhoz

کارت مقدماتی یکشنبه: ساعت ۳:۰۰ صبح به وقت ایران. ساعت ۰۰:۳۰ صبح به وقت اروپا

 • Zabit Magomedsharipov vs. Jeremy Stephens
 • Johnny Walker vs. Misha Cirkunov
 • Cody Stamann vs. Alejandro Perez
 • Diego Sanchez vs. Mickey Gall
 • Edmen Shahbazyan vs. Charles Byrd
 • Gina Mazany vs. Macy Chiasson
 • Polyana Viana vs. Hannah Cifers
Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.